Статті

Металочерепиця чи профнастил: що вибрати для покрівлі?

Металлочерепица или профнастил: что выбрать для кровли?

Купити профнастил в Мелітополі або вибрати як покрівлю металочерепицю? Для багатьох цей вибір справді нелегкий, адже кожен матеріал має свої плюси та мінуси. З цієї причини експерти «Євробуд» вирішили внести ясність у це питання та допомогти клієнтам визначитися із покупкою – металочерепиця, профнастил.

Що вибрати металочерепицю чи профнастил?

  • Який ухил має дах Вашої споруди? Якщо ухил менше 14 градусів або дах зовсім плоский (гараж, ангар, цех тощо), то краще купити профнастил. Справа в тому, що металочерепицю не можна укладати за таких умов, а у профнастилу нижньої межі за цим параметром немає.
  • Якщо пріоритет для Вас – невисока вартість покрівельного матеріалу, тут знову виграє профнастил. За міцністю та надійністю профнастил не те, що не поступається металочерепиці, а навіть перевершує її за даними якостями (термін служби металочерепиці в середньому становить 25-30 років, а профнастилу – 30-45 років). Тому ви платите менше, а отримуєте більше.
  • Якщо ж вартість матеріалу для Вас не головне, а привабливий зовнішній вигляд покрівлі та дизайнерські рішення відіграють важливу роль, тоді варто купити металочерепицю. Профнастил також виглядає красиво, але не настільки презентабельно та елегантно, як металочерепиця.
  • Простота профілю профнастилу дозволяє швидко і без особливих зусиль здійснити монтаж. Вертикальні виміри не потрібні, гідроізоляція якісніша і підрівнювати деталі не так складно, якщо порівнювати з монтажем металочерепиці. Але якщо Ви вибираєте довгі листи профнастилу, то варто враховувати їхню габаритність і чималу вагу. У такому разі поодинці з монтажем не впоратися. Прийде залучати бригаду майстрів.

У профнастилу і металочерепиці також є і схожі характеристики, а саме: обидва матеріали не підтримують горіння, оскільки в середині знаходиться метал, і, на жаль, обидва матеріали мають низьку звукоізоляцію. Тому купуючи той чи інший покрівельний матеріал, подумайте про додатковий захист від шуму.

Якщо Вам потрібна консультація досвідчених фахівців у Мелітополі, зателефонуйте нам. Співробітники заводу «Євробуд» не лише проведуть кваліфіковану консультацію, а й допоможуть підібрати покрівельний матеріал з урахуванням конфігурації Вашої споруди. Ми здійснюємо адресну доставку Мелітополем в обумовлений із замовником час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *